B.L.A. elektronika & servis

elektronika pro Vaše studio i kancelář, pódium nebo laboratoř

QUIKLOK - velmi bytelné, nástrojové a přístrojové stojany, stoličky a příslušenství. Široký výběr nejrůznějších nástavců, poliček a držáků na veškeré komponenty, které potřebujete na pódiu nebo ve studiu. Stoličky ke klávesám, stojany mikrofonní, notové i kytarové, pro kombo, zesilovače a mixážní pulty, rackové nástavce a stojany. Pro prodejce hudebních nástrojů je v nabídce i velký výběr držáků a stojanů pro prezentaci hudebních nástrojů a příslušenství a pro jejich transport.


RØDE iXY je unikátní stereo mikrofon pro iPhone nebo iPad. Umožňuje přímo nahrávat s kvalitou záznamu až 24-bit/96kHz. iXY je perfektní mikrofon pro záznam od klubových akcí až po velké koncertní show. Ideální je také pro pro záznam vaší kapely, sessions či hudebních nápadů. Reálná XY stereo konfigurace umožňuje zaznamenat věrně protorovou informaci a díky nastavitelné citlivosti vstupní úrovně máte jistotu, že i hlasitý koncert bude křišťálově čistý. iXY je kompatibilní s iPhone 4S/4/3, iPad 2, iPad a iPod touch (4. generace). Cena ... 4.390,- Kč vč. DPH.

AKAI MAX 49 - MIDI A CV ovladač s intuitivním rozmístěním ovládacích prvků a AkaiConnect automatickým mapováním. Základní vlastnosti - 49 polo-vyvážených kláves s Aftertouch pro plnohodnotný hudební výraz, Vestavný step - sekvencer pro podrobnou konstrukci stopy, moderní arpeggiátor, AkaiConnect software pro automatické mapování s VST plug-inami, 12 podsvícených originálních MPC padů s MPC Note Repeat a MPC swing. LED dotekové fadery pro plynulé i skokové změny parametrů. Čtyři banky padů a faderů nabízí celkem 80 ovladačů. CV & Gate výstupy pro použití s vintage analogovými syntezátory (1V/Oct) Velká centrální Tranpose tlačítka. Pogumovaná kolečka Pitch a Modulation. Režimy Mackie Control a HUI pro okamžitou kompatibilitu s řadou DAW. Cena ... 9.990,- Kč vč. DPH.ZABER T-RS60A Motorizovaná rotační základna s integrovaným kontrolerem.

  • šnekové převody
  • Max zátěž 20 kg 
  • Max. rychlost otáčení 8 rpm
  • Max. rotační síla 80 N-cm
  • Integrovaný kontroler; kompatibilita s produkty T-série
 Zaber T-RS rotační základna nabízí kontinuelní rotační pohyb bez limitů 360° s možností ovládání pohybu počítačem.

AV přehrávač i-Frame Sign 1080P (HDMI, WiFi, LAN, 2x USB, uSD)

flexibilní řešení pro digitální reklamu - poskutuje Full HD výstup pro prezentaci fotografií, videa a HTML stránek. Možnost jednoduché centrální správy obsahu, variantní nastavení prezentace, plně automatizovaný provoz a vazba na internet spolu s robustním kovovým provedením činí Sign atraktivním produktem pro široké spektrum nasazení - prodejny, výlohy, hotely, restaurace... Cena ... 5.850,- Kč vč. DPH.OPNEXT / OCLARO Laserové Diody 635nm až 690nm. 

Opnext Oclaro HL63142DG je první vysoce výkonná laserová dioda generující vlnovou délku 637nm s vestavěnou monitorovací fotodiodu, umožňující řízení optického výkonu sledováním proudu fotodiodou a nastavení konstantního výkonu a teploty.

Opnext nejnovější červená laserová dioda, HL63603TG má vlnovou délku 638nm s výstupním výkonem 120mW. Je k dispozici v balení 3,8 mm ve variantě Single mode a je vhodná jako červený světelný zdroj pico laserových projektorů RGB.